Účastníci 9.9.2018 B.Bystrica 7+km

Účastníci s uhradeným štartovným. Preposlať registračný email

  • Bez tímu
  • Sklenka Jozef
    0001/8
  • Ács Pavel
    „Za tých, čo už nie sú medzi nami.”
    0271/2
  • ADAMEC Jakub
    0077/1
  • Baláž Pavol
    0256/2
  • Bartkovičová Alexandra
    0113/0
  • Beno Matej
    0360/8
  • Benová Zuzana
    0361/8
  • Blažová Maria
    0329/3
  • Bohušová Lucia
    0282/3
  • Bothár Ivan
    0036/8
  • Brandýská Eliška
    0236/0
  • Brandýský Martin
    0237/0
  • Brenkus Lukáš
    0354/3
  • Bruder Peter
    „Team Promotor ”
    0325/3
  • Budovecova Jana
    0243/2
  • Buršík Róbert
    0183/2
  • Bystriansky Tobias
    0116/0
  • Caba Jan
    0179/2
  • Chorvat Milan
    0396/4
  • Chudá Anna
    0200/2
  • Čížik Lukáš
    0152/3
  • Crkonova Linda
    0214/3
  • Domanič Štefan
    0307/3
  • Dugovicova Lucia
    0311/3
  • Erdody David
    0355/3
  • Fabian Jozef
    0251/2
  • Farkašovská Petra
    0314/3
  • Feben Samuel
    0395/0
  • Fekete Tomas
    0229/1
  • Feketík Ladislav
    0397/4
  • Fiamín Filip
    „Chcem to vyskúšať ci to zvládnem ”
    0324/5
  • filo marek
    0028/1
  • Fojtík Ivan
    0208/2
  • Forgács Jakub
    „Buď silný, aby si bol užitočný”
    0310/3
  • Fric Martin
    0066/8
  • Fricova Mariana
    0215/4
  • Furčák Patrik
    0168/7
  • Gáborová Júlia
    0190/1
  • Gembický Marcel
    0072/2
  • Gembický Timotej
    0073/0
  • Gregová Patrícia
    0169/7
  • Guga Matúš
    0278/3
  • Gulyás Miroslav
    0175/2
  • Gulyás Andrej
    0177/2
  • Hetflajš Oliver
    0115/0
  • Híreš Ondrej
    0157/2
  • Hrabovský Miroslav Matej
    0348/0
  • Hrnčiřík Matej
    „Rychlo odbehnut a potom hura na pivo :)”
    0005/2
  • Hrompa Martin
    0045/2
  • Hrošovský Miroslav
    0349/6
  • Hruška Michal
    0344/2
  • Hulitka Gábor
    „„Za tých, čo už nie sú medzi nami.””
    0270/2
  • Ivan Patrik
    „NIkdy sa nevzdávaj svojich snov.”
    0346/4
  • Ižová Veronika
    0318/3
  • Jaloviar Vladimír
    0257/2
  • Jančová Lucia
    „Keď nevládzeš, pridaj! Budeš skôr v cieli:))))”
    0106/1
  • Jandzík Dominik
    0246/2
  • Jandzíková Veronika
    0245/2
  • Janeková Laura
    0393/3
  • Jeleníková Lucia
    0044/2
  • Jurenova Veronika
    0302/2
  • Kalamár Jozef
    0352/3
  • Kamal Mohamed
    0303/3
  • Kamensky Peter
    0390/2
  • Karabčíková Helena
    0217/5
  • Karcel Patrik
    0323/1
  • Kavacký Pavol
    „WRONG TIME Žilina”
    0197/2
  • Kliment Lukáš
    0353/3
  • Klučárik Peter
    „zdolať sám seba , nikdy sa nevzdať.”
    0404/3
  • Klučáriková Zuzana
    0380/3
  • Klučáriková Elena
    0381/3
  • Kochan Marek
    0064/2
  • Korman Martin
    0004/2
  • Kormaňák Samuel
    0364/0
  • Kormaňák Adam
    0369/0
  • Kovačič Vladimír
    „„Za tých, čo už nie sú medzi nami.””
    0388/1
  • Kozaňák Lukáš
    „Team Promotor ”
    0326/3
  • Kozmon Peter
    0067/2
  • Krafčík Ján
    0093/2
  • Krivoš Milan
    0092/3
  • Kubačka Peter
    0363/5
  • Kurucova Katarina
    0212/3
  • KUSY TATIANA
    0345/3
  • Labuda Miloš
    0350/3
  • Ladziansky Richard
    0201/2
  • Lalíková Erika
    0377/3
  • Lengyelová Karolína
    0387/6
  • Leško Rastislav
    0118/2
  • Lorincz Lukáš
    0382/4
  • Luticová Dorota
    0012/3
  • Machálik Mathias
    0065/0
  • Machnič Branislav
    0136/2
  • Machnič Branislav
    0137/2
  • Malíšek Jozef
    0015/2
  • Malíšek Klement
    0017/2
  • Malíšek Benjamín
    0019/0
  • Malíšková Esterka
    0018/0
  • Malíšková Rutinka
    0330/0
  • Martinček Miroslav
    0209/2
  • Martinka Lukáš
    „prvý pretek, prvá výzva ! ”
    0235/2
  • Masná Barbora
    „WRONG TIME Žilina”
    0196/2
  • Matej Peter
    0315/0
  • Matej Tomáš
    0316/0
  • Mátyusová Miroslava
    „lebo ma baví súťažiť”
    0096/0
  • Mátyusová Daniela
    „lebo si rodičia myslia, že sa musím naučíť aj prehrávať.”
    0098/0
  • Meňhartová Martina
    0386/3
  • Michalka Rastislav
    „zlepšiť sa proti 2017”
    0094/2
  • Mihalik Roman
    0180/2
  • Miksa Martin
    0091/2
  • Miksa Martin
    0391/1
  • Miksa Peter
    0392/1
  • Mikulová Simona
    0216/5
  • Mikuš Lukáš
    0184/2
  • Minarčík František
    0328/3
  • Mišenčík Michal
    0370/1
  • Mitošinková Katarína
    0199/3
  • Novomestska Lenka
    0406/4
  • Novotný Peter
    0225/3
  • Ondrejkovič Martin
    0159/0
  • Osvald Roman
    0206/1
  • Pál Marko
    0107/0
  • Pálová Larisa
    0371/0
  • Pauko Juraj
    0111/0
  • Pavlačič Adrián
    0275/4
  • Pavlačičová Martina
    0272/4
  • Pavlovičová Linda
    0187/3
  • Pecha Róbert
    „WRONG TIME Žilina”
    0198/2
  • Pipíška Marek
    0063/2
  • Pisarčík Dávid
    0188/2
  • Polak Peter
    0178/2
  • Poliak Vladimír
    0089/2
  • Poliaková Simona
    0042/2
  • Pollák Jaroslav
    0341/3
  • Popovič Miro
    0119/2
  • Porubská Laura
    0114/0
  • Potančok Dominik
    0244/2
  • Pupala Peter
    0405/1
  • Ráchela Šimon
    0403/1
  • Rázgova Dominika
    0153/3
  • Refka Vladimír
    0252/2
  • Roob Erik
    0247/2
  • Ruman Patrik
    0186/2
  • Rumanovska Zoe
    0385/0
  • Rusko Erik
    0038/2
  • Ryník Karol
    „Zmerať si sily sám so sebou”
    0312/3
  • Scherk Marián
    0232/1
  • Siebenstich Katarina
    0347/3
  • Šimonová Ivana
    0069/2
  • Skaloš Jozef
    0230/2
  • Slašťan Štefan
    0043/3
  • Slovák Jakub
    0241/0
  • Šoltés Jozef
    0166/2
  • Šoltés Peter
    0320/0
  • Stano Simon
    0389/0
  • Stieranková Anna
    0378/3
  • Štrba Miroslav
    0351/1
  • Štrba Erik
    0356/1
  • Suchanekova Zuzana
    0022/2
  • Suchý Ján
    0394/3
  • Šupej Filip
    0240/0
  • Sýkora Július
    0398/3
  • Sýkora Teo
    0400/0
  • Sýkorová Martina
    0399/3
  • Takac Vladimir
    0259/2
  • Takáč Tomáš
    0224/3
  • Takáčová Nikoleta
    0226/0
  • Taliga Vlado
    „ Pre Nikolaja, Pre radosť”
    0339/3
  • Tégler Milan
    0362/5
  • Telúch Peter
    0016/1
  • Thiel Juraj
    0402/4
  • Tončík Richard
    0176/2
  • Uhlík Tobias
    0025/0
  • Varhoľ Erik
    0122/0
  • Večerová Klaudia
    0231/0
  • Veselovský Tomáš
    0401/3
  • Vorek Igor
    0046/2
  • Weiner Ronald
    0185/3
  • Žamboch Rastislav
    0340/3
  • Tím - ACES (Ona a on)
  • Kučerová Ivana
    0173/2
  • Ondirko Adam
    0172/2
  • Tím - AKR Team (Fitness / Crossfit)
  • Dóbi Krisztina
    0124/3
  • Emodi Adrian
    0121/3
  • Korintuš Atilla
    0120/3
  • Volčko Roland
    0125/3
  • Tím - B+L (Ona a on)
  • Benca Lukáš
    0277/3
  • Huňadyová Barbora
    0276/3
  • Tím - Babráci (Fitness / Crossfit)
  • Kukulová Lenka
    „"prekonávať samú seba"”
    0086/2
  • Mesík Andrej
    0087/2
  • Zátrochová Michaela
    0088/2
  • Tím - Beštie (Firma)
  • Bodocka Daniela
    0288/3
  • Bodocky Michal
    0286/3
  • Kotvasova Elena
    0287/3
  • Šimko Martin
    0289/3
  • Tím - BoBa Colleagues (Ona a on)
  • Balážová Martina
    „Winners never quit and quitters never win”
    0059/3
  • Bolfa Miroslav
    „Za hranice svojich možností”
    0052/3
  • Tím - Bofki (Klub)
  • Dang Zoltán
    0290/3
  • Keszeghová Lujza
    0359/3
  • Polcík Tomáš
    0255/3
  • Zvoda Roman
    0291/3
  • Tím - BOOTCAMP Svätý Jur (Fitness / Crossfit)
  • FOLLRICH Peter
    0117/2
  • Gaburová Katarína
    0006/2
  • Laskovičová Lucia
    0068/2
  • Litvaj Lukáš
    0010/2
  • Litvajová Barbora
    „Lebo ma bavi prekonavat sa :)”
    0009/2
  • Ondrejkovič Martin
    0158/2
  • Palič Alexander
    0014/2
  • Pavlíková Ivonka
    0008/2
  • Podskoc Martin
    0011/2
  • Rajnohová Drahomíra
    0242/2
  • Richterová Jana
    0164/2
  • Sestrienkova Jarmila
    0007/2
  • Ševčík Ivan
    „perfektna trenerka a partia”
    0110/2
  • Tím - Brose Bratislava (Firma)
  • Fogl Stefan
    0331/3
  • Janszó Patrik
    0337/3
  • Navarčík Robert
    0333/3
  • Starý Peter
    0332/3
  • Troščáková Andrea
    0334/3
  • Tím - Champions 1 (Fitness / Crossfit)
  • Horváth Branislav
    0129/3
  • Horváthová Lucia
    0181/3
  • Illéš Radka
    0151/3
  • Mazalová Andrea
    0128/3
  • Uherka Adam
    0130/3
  • Vajs Tomáš
    0131/3
  • Tím - Continental sport club Zvolen (Klub)
  • Nemec Tomáš
    0140/2
  • Novýsedlák Pavol
    0139/2
  • TaThanhová Miriam
    0138/2
  • Tím - Čučoriedky (Fitness / Crossfit)
  • Daabousova Renata
    0160/3
  • Eckhardt Jana
    0165/3
  • Francistyova Katarina
    0162/3
  • Klimova Viera
    0163/3
  • Majovska Katarina
    0167/3
  • Masarova Jana
    0174/3
  • Šaškovičová Mariana
    0171/3
  • Webb Michaela
    0161/3
  • Tím - Delije (Fitness / Crossfit)
  • Csuz Roman
    0081/2
  • Ilčík Peter
    0079/2
  • Kotman Marek
    0080/2
  • Tím - Different Gym (Fitness / Crossfit)
  • Bizub Martin
    0170/4
  • Buška Patrik
    0112/3
  • Jankopál Michal
    0156/4
  • Maďar Matej
    0342/4
  • Tím - Double L Team (Ona a on)
  • SOCHA Lukáš
    0262/1
  • SOCHOVÁ Lenka
    0263/1
  • Tím - Double red team (Firma)
  • Giertl Matej
    0266/3
  • Pančík Braňo
    0264/3
  • Štulajter Adam
    0265/3
  • Tím - Fantastic 4 (Fitness / Crossfit)
  • Kočíšek Roman
    0053/2
  • Konečný Filip
    0056/2
  • Minárik Adam
    0055/2
  • Schramko David
    0054/2
  • Tím - FDS (Firma)
  • Bohunova Veronika
    0182/2
  • Karibašič Michal
    „Full Day Sightseeing”
    0029/2
  • Roháček Radoslav
    „Fat Dirty Swine”
    0037/2
  • Sykora Peter
    „First Demotivated Squirrel”
    0030/2
  • Tím - Filistin (Ona a on)
  • Dieška Michal
    „Filištín”
    0254/2
  • Trteková Marianna
    0253/2
  • Tím - Hardgym (Fitness / Crossfit)
  • Magová Silvia
    0292/3
  • Bohm Lukáš
    0308/3
  • Cích Rastislav
    0299/6
  • Edlinger Paula
    0376/3
  • Frimm Martin
    „Hav Havinko Hav”
    0305/3
  • Hricková Michaela
    0296/3
  • Mančuška Adam
    0301/3
  • Onufer Lukáš
    0309/3
  • Petržel Igor
    0294/3
  • Rybárová Jana
    0322/3
  • Šitavancová Diana
    0297/3
  • Škarpíšková Barbara
    0082/3
  • Stenchláková Patrícia
    0213/3
  • Sýkora Tomáš
    0304/3
  • Sýkorčinová Kristina
    0293/3
  • Tkáčová Veronika
    0306/3
  • Toporcer Libor
    0321/3
  • Vaňko Kamil
    0298/3
  • Tím - Hlotka Team (Klub)
  • Dej Peter
    „Info sa zobrazí vedľa tvojho mena v zozname pretekárov.”
    0033/2
  • Teplan Tomáš
    0207/1
  • Tím - Honey & Bunny (Ona a on)
  • Hortobágyi Marek
    „Chcem byť lepší!”
    0204/1
  • Janigová Petra
    0205/1
  • Tím - Iron Man from Iron Town (Fitness / Crossfit)
  • Bóna Ľudovít
    0268/3
  • Nagy Daniel
    0267/3
  • Páldi Tamás
    0269/3
  • Tím - Legendary (Ona a on)
  • Jenča Martin
    0384/3
  • Kubíková Janka
    0383/3
  • Tím - LETKA Žilina (Ona a on)
  • Cibulková Michaela
    „"Jediny sposob, ako objavit svoje limity, je ist za ne."”
    0250/1
  • Kubošek Tomáš
    0249/1
  • Tím - M & M (Ona a on)
  • Blažek Marián
    0134/2
  • Dodoková Monika
    0133/2
  • Tím - Martinskí tvrďáci (Neziskovka)
  • Čepela Milan
    0279/3
  • Grajcár Juraj
    0281/3
  • Krčméry Juraj
    0280/3
  • Tím - Medíček Jánošíček (Ona a on)
  • Jánošík Peter
    „Bežíme za včely! :D”
    0109/1
  • Vieriková Jana
    „Bežíme za včely! :D”
    0108/1
  • Tím - Mravec Team (Fitness / Crossfit)
  • Bešinová Simona
    0083/2
  • Greško Martin
    0078/2
  • Lieskovsky Lubos
    0273/3
  • Mravcová Elena
    0084/2
  • Otto Katarinka
    0274/3
  • Tragor Ladislav
    0085/2
  • Tím - muay thai (Klub)
  • bendik peter
    0336/5
  • chalani dusan
    0335/5
  • Tím - Nathy team (Fitness / Crossfit)
  • Sloboda Matej
    0211/2
  • Slobodová alexandra
    „prekažkový beh je najlepšia vec, aku poznam :-) Spartan a UCR uz mam,”
    0210/2
  • Tím - Natvrdlé vajca (Fitness / Crossfit)
  • Dušeková Petra
    0221/1
  • Hraško Jakub
    0222/1
  • Ivičičová Eva
    0223/1
  • Ondrovicova Lubica
    0338/3
  • Pútecová Kristína
    „Vajíčka do toho! :D”
    0218/1
  • Tošner Jiří
    0220/1
  • Tím - No name team (Požiarnici a Policajti)
  • Baluch Anton
    0141/2
  • Bondira Pavol
    0142/2
  • Ferenčák Róbert
    0144/2
  • Šuba Tomáš
    0143/2
  • Tím - NW Spartan (Klub)
  • Tomečko Jozef
    0379/3
  • Tím - Oceľové krídla (Štát.Org.)
  • Margetin Jozef
    0047/2
  • Mendel František
    0049/2
  • Mokrá Veronika
    0051/2
  • Mokriš Juraj
    0048/2
  • Sobotová Marika
    0050/2
  • Tím - Pepelema (Fitness / Crossfit)
  • Jurčák Marián
    0148/2
  • Kubus Peter
    0145/2
  • Magnuševská Lenka
    0147/2
  • Novota Peter
    0146/2
  • Tím - Pouličné stroje (Fitness / Crossfit)
  • Horváth Marek
    0285/3
  • Korček Patrik
    0284/3
  • Pajer Martin
    0283/3
  • Tím - Schaeffler Skalica (Firma)
  • Michalek Martin
    0202/3
  • Michálková Katarina
    0203/3
  • Pěček Jozef
    „Prekonať sám seba a dať to srdcom”
    0195/3
  • Tím - SE-HE (Fitness / Crossfit)
  • Banyaszova Anna
    0032/2
  • Beca Marek
    0031/2
  • Beca Martin
    0039/2
  • Ďurian Ján
    0034/2
  • Ďurianová Monika
    0035/2
  • Kotvan Adam
    0020/2
  • Kotvan Rado
    0021/2
  • Kotvan Branislav
    0023/2
  • Kotvan Branislav
    0024/2
  • Kotvanová Monika
    0026/2
  • Kotvanová Lenka
    0027/2
  • Ziemba Ľuboš
    0040/2
  • Tím - Silná zostava (Fitness / Crossfit)
  • Dorotinova Stanislava
    0149/2
  • Rimóci Ján
    0074/2
  • Rimóciová Lenka
    0090/2
  • Trebula Martin
    0155/2
  • Vargová Mária
    0154/2
  • Tím - Social workers (Ona a on)
  • Čajkovič Matej
    0357/3
  • Danková Magdaléna
    0358/3
  • Tím - SOFTEC (Firma)
  • Bacho Adam
    0233/5
  • Centárová Lucia
    0295/5
  • Mikolajčík Štefan
    0193/5
  • Palovič Andrej
    0192/5
  • Trabalka Karol
    0191/5
  • Varga Rastislav
    „Poraziť pištu”
    0194/5
  • Tím - Spartanské Tréningy Zvolen (Klub)
  • Bruonč Rastislav
    0258/2
  • Richtárech Martin
    0373/1
  • Šimová Gabriela
    0135/2
  • Vrtich Ondrej
    „What is your profession”
    0132/2
  • Tím - Spiš adventur team (Fitness / Crossfit)
  • Petrek Radoslav
    0313/3
  • Tripšanský Denis
    0343/3
  • Tím - Spolu do cieľa (Ona a on)
  • Fricova Nikola
    0003/8
  • Tím - Suidae (Ona a on)
  • Gondek Damián
    „Chcem prekonať sám seba”
    0126/2
  • Palugová Marianna
    „....a keď nebudeš vládať, tak pridaj ;)”
    0127/2
  • Tím - Susedia si pomáhajú (Ona a on)
  • Brandýská Barborka
    0238/2
  • Šupej Martin
    0239/2
  • Tím - The Monkeys (Ona a on)
  • Homolová Janka
    0374/3
  • Ridzoň Marián
    0375/3
  • Tím - The Walkers (Fitness / Crossfit)
  • Beňa Martin
    0105/2
  • Javora Anton
    0104/2
  • Nagyová Monika
    0103/2
  • Zemanovičová Dominika
    0102/2
  • Tím - TT - Tupelo Team (Ona a on)
  • HANKOVSKÁ Erika
    0261/1
  • SOCHA Maroš
    0260/1
  • Tím - Utekať Hybaj! (Klub)
  • Blahová Ľubica
    0075/2
  • Líška Jozef
    0058/2
  • Sabo Viktor
    0061/2
  • Sladkay Tomáš
    0057/2
  • Sunega Marek
    0076/2
  • Tím - VEZMA.COM (Firma)
  • Voda Richard
    0002/8
  • Tím - Z metropoly juhu (Neziskovka)
  • Báťka Ján
    0062/3
  • Tím - začiatočníci (Fitness / Crossfit)
  • Mátyus Roman
    0101/2
  • Mátyusová Jana
    0099/2
  • Schreiner Zsolt
    „for fun”
    0100/2
  • Tím - Zamatoví draci (Fitness / Crossfit)
  • Ferancikova Veronika
    0060/8
  • Petrovič Martin
    0071/8
  • Tím - ZF Team Sk (Firma)
  • Dobrovický Norbert
    0234/4
  • Molnárová Katarína
    „Zastav sa a zomries🤣🤪👍”
    0228/4
  • Pakanová Jarmila
    0227/4